PEDIGREE HIGHLIGHTS
Wordt Utah Optimus P Z de tweede H&M All In? Het zou zo maar eens kunnen. Genetisch is er in ieder geval verwantschap via zijn moederlijn. Maar ook de vader van Utah Optimus P Z kan een indrukwekkende stapel adelbrieven voorleggen. We hebben het over de in 2012 geboren Uricas VD Kattevennen. Uricas sprong zich op jonge leeftijd onder Alexander Housen in de kijker en ontpopte zich tot een ‘clear round jumper’. Op zevenjarige leeftijd legde hij tijdens het WK in Lanaken het parcours naar de finale volledig foutloos af. In deze finale pakte hij de 5e plaats. Sedert 2021 schrijft Harrie Smolders een vervolg aan het succesverhaal van Uricas. Het duo werd o.a. winnaar van de 5* GP in Sankt-Gallen en Riesenbeck, 3e in 5* GP van Brussel, 3e in een 5* 1m55-proef in Aken en 4e in de 5* wereldbekerproef in La Coruña.
Go Ahead DK Z, de moeder van Utah Optimus P Z, realiseerde in 2017 verscheidene ‘clear rounds’ tijdens internationale springwedstrijden voor 6-jarigen. Via haar moeder, Fortune, is ze een halfzus van het springfenomeen H&M All In. Over All In vertelde zijn fokker Bas Huijbregts o.a. “Hij heeft een zeer efficiënte manier van springen en het hart van een leeuw. Hij is bovendien slim, een kwaliteit die hij van beide ouders heeft meegekregen.” Peder Fredricson behaalde met H&M All In o.a. individueel zilver op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro en teamgoud en individueel zilver tijdens de Olympische Spelen in Tokyo, winst in de 5* GP van Knokke, Falsterbo, Stockholm, Rotterdam, etc. Fortune heeft trouwens nog enkele internationale springpaarden achter haar naam, o.a. Happiness DK Z (5*, Angelie von Essen) en de goedgekeurde hengst Voila DK Z (4*, James Davenport). Dankzij Utah Optimus P Z krijgt u de unieke kans om Olympisch bloed op stal te halen. Grijp deze kans!
INFORMATIE
Geboortedatum | 28-03-2021 |
Geslacht | Hengst |
Kleur | Bruin |
Studbook | Zangersheide |
Stokmaat | 168 |
BTW | 21.00% |
PEDIGREE HIGHLIGHTS
PEDIGREE
Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie